AZİZ YILMAZ YENİDEN TŞOF YÖNETİMİNDE”

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

AZİZ YILMAZ YENİDEN TŞOF YÖNETİMİNDE”

Hatay Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı ve TŞOF Yönetim Kurulu üyesi Aziz Fatih Yılmaz, Ankara’da gerçekleşen kongrede aynı göreve yeniden seçildi.

 

Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu Başkanı Fevzi Apaydın’ın başkanlığında yeniden seçildiği kongrede bir önceki dönemde Apaydın’ın yönetim kurulu listesinde yer alan ve gerçekleştirdiği başarılı çalışmalarla Hatay’da olduğu gibi Ankara’da da takdir toplayan Yılmaz, aynı listeye yeniden girerek çifte başarıya imza attı.

 

TEKSÖZ, YILMAZ’I KUTLADI

 

Hatay esnafının babası Abdulkadir Teksöz , HESOB Başkanvekilliği görevinde de bulunan Aziz Fatih Yılmaz’ı gururlu gününde yalnız bırakmadı. Kendisinin de oy kullandığı kongrede yönetim kuruluna yeniden giren Aziz Fatih Yılmaz’ı ilk kutlayan da Teksöz oldu. Yılmaz ile gurur duyduğunu belirten Teksöz, sıcağı sıcağına yaptığı ilk açıklamada, “TŞOF Yönetim kuruluna Hatay Şoförler ve otomobilciler odası başkanımız ve HESOB başkan vekili Aziz Fatih Yılmaz kardeşimiz yeniden seçilerek güven tazeledi. 5150 delege arasından 13 Yönetim Kurulu üyesi içerisine girerek büyük bir başarı sağlamıştır.

Allah yolunu açık etsin. Hayırlı görevler yapmayı nasip etsin. Gururumuz” ifadelerini kullandı.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>