İskenderun Beşiktaşlılar Derneği Lokali’nin Açılışı Yoğun Katılım İle Gerçekleşti…

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Beşiktaşlılar Derneği Lokali’nin Açılışı Yoğun Katılım İle Gerçekleşti…

Gerçekleşen açılış törenine İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Ak Parti Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel, Beşiktaş JK Yönetim Kurulu üyesi Hakan Daltaban, Beşiktaş Dernekler Koordinatörü Emin Biber, ABİSAD-Adana Beşiktaşlı İş İnsanları Derneği Başkanı Sitemkar Bolsoy, Adana Beşiktaşlılar Derneği Bşk. Uğur Kızıl, Gaziantep Beşiktaşlılar derneği başkanı Hüseyin Özkale, K. Maraş Beşiktaşlılar derneği başkanı Murat Çavuşoğlu, Antakya Beşiktaşlılar derneği başkanı Mehmet Yıldız ve çok sayıda taraftar katılım sağladı.

Açılış kurdelesini İskenderun Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Sedat Uysal ve protokol üyeleri hep birlikte keserken, Başkan Uysal İskenderun’lu Beşiktaş gönüllüleri ve taraftarları için böylesine nezih bir lokali tamamlamaktan ve İskenderun halkına kazandırmaktan duyduğu sevinci dile getirdi.

 

Bizde İskenderun Bülten Haber Portalı olarak, Beşiktaş’a gönül vermiş İskenderunlu taraftarlara ve başkan Sedat Uysal’ hayırlı olsun dileklerimizi sunarız.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>