BAŞKAN SAVAŞ 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜNDE GAZETECİLERİ ZİYARET EDEREK KUTLADI

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü münasebetiyle İskenderun da bir takım ziyaretlerde bulunan HBB Başkanı Lütfü Savaş, gazetecileri ziyaret ederek günlerini kutladı.

Hatay Bağımsız Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret eden Savaş, yaptığınız işin karşılığını hiç bir maddi güç karşılayamaz, vatandaş ile bürokrasinin arasında kurduğunuz ince çizgi ve milletin vicdanı olduğunuz bu onurlu meslekte işini siz değerli Hatay Bağımsız Gazeteciler Cemiyeti Yönetimi ve üyeleri gibi hakkıyla yapan tüm gazeteci dostlarımın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günlerini en içten dileklerimle kutluyorum, dedi.

Gerçekleşen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Hatay Bağımsız Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Neşet ALKAN ise, başkan Savaş’ın ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>