İGEV Yönetimi Toprak Psikoloji ve Dil Konuşma Merkezi’ni Ziyaret Etti.

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

İGEV Yönetimi Toprak Psikoloji ve Dil Konuşma Merkezi’ni Ziyaret Etti.

İskenderun Güney Eğitim Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Mithat Barutçu, vakfın yönetim kurulu üyeleri ile birlikte, Toprak Psikoloji ve Dil Konuşma Merkezi’ne nezaket ziyaretinde bulundu.

Toprak Psikoloji ve Dil Konuşma Merkezi Kurucuları Turgay Şenay ve Engin Olgun İskenderun Güney Eğitim Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı ve yönetim kurulu üyelerini karşıladı.

Toprak Psikoloji ve Dil Konuşma Merkezi kurucusu Turgay Şenay “Ziyaretinizden ötürü çok mutlu olduk. Eğitim, sosyal ve kültürel alandaki etkin faaliyetlerinizden dolayı İGEV Başkanı Mithat Barutçu, vakfın Yönetim Kurulu üyelerini tebrik ederiz. Bizlerde Toprak Psikoloji ve Dil Konuşma Merkezi olarak her zaman derneğinizin çalışmalarında yanınızda olmaya ve destek vermeye hazırız” dedi.

İGEV Başkanı Mithat Barutçu, misafirperverliği ve nezaketinden dolayı Kurucu Turgay Şenay ve Engin Olgun’a teşekkür etti.

Ziyaretin ardından günün anısına toplu fotoğraf çektirildi.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>