Türkiye 3. Ve Türkiye 1. Öğrencilere Teşekkür Belgeleri Verildi…

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Türkiye 3. Ve Türkiye 1. Öğrencilere Teşekkür Belgeleri Verildi….

İskenderun Necip Fazıl Kısakürek Ortaokulu öğrencisi 116 Payas Stem WRO takımı ile katıldığı Dünya Robot Olimpiyatları 2021 Türkiye Açık Klasman Yıldızları kategorisinde TÜRKİYE 3.’sü olan Gülnaz HAZAR ve 324 Payas Stem Robotik Öz Değerler kategorisinde TÜRKİYE 1.’si olan Abdullah Metehan UYGUR’a ödülleri takdim edildi.
Necip Fazıl Kısakürek Ortaokulu’ nun başarılı öğrencileri için düzenlenen ödül törenine İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, İlçe Milli Eğitim Müdürü Kemal Köseoğlu, Yener Eğitim Kurumları Sahibi Adnan Yener katılım sağladılar.
Öğrencilere Teşekkür Belgelerini ve hediyelerini takdim eden katılımcılar başarılarının devamını dileyerek tüm öğrencilerimize emsal teşkil etmelerini vurguladılar.


Necip Fazıl Kısakürek Ortaokulu Müdürü Ömer Güler ise öğrencileri için duyduğu gururu yaşadığını, Türkiye genelinde yüzlerce özel okul ve devlet okullarının yanında birincilik ve üçüncülükleri ile bizleri onurlandıran öğrencilerimi tebrik ediyorum dedi.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>