NEFES BEBEK İÇİN GÖNÜLLÜ ABLALAR’DAN ANLAMLI GECE

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

NEFES BEBEK İÇİN GÖNÜLLÜ ABLALAR’DAN ANLAMLI GECE♦

SMA-TİP-1 Hastası Nefes bebeğin tedavi masraflarının karşılanması için hayırseverleri bir araya getirerek Nefes Bebeğe bir nefes daha kazandırma çabaları sürdürülen kampanyalar ile devam ediyor.
Hatay’ın Samandağ İlçesi Tekebaşı mahallesindeki evinde tedvaisi devam eden Nefes bebek verilen desteklerle 1 yaşını geçti. Ancak Dubai’de gerçekleşecek tedavisi için 2 milyon 200 bin dolar gibi yüksek bir rakam gereken Nefes Bebeğin tedavisi için hayırseverleri bir araya getiren Gülşah Ağrı ve Nefes Bebeğin gönüllü bir çok ablası İskenderun da düzenledikleri bir gece ile Nefes’e Nefes olmaya çalıştılar.
İskenderun İsa Taş Plaza Düğün salonunda gerçekleşen geceye yaklaşık 200 kişinin katılımı ile 20 bin lira toplandığını dile getiren gönüllü abla Gülşah Ağrı tüm katılımcılara teşekkür etti.


Geceye Arsuz Belediye Başkanı Asaf Güven, Cumhuriyet Halk Partisi Hatay Milletvekili Serkan Topal, Belen Belediye Başkan Yardımcısı Abdullah Önder, CHP İl Başkan Yardımcısı Kamil Atay, CHP Arsuz Meclis Üyesi Mustafa Gökpınar ve Arsuz Turizm Kültür Derneği Başkanı Hasan Arslan’ın yanı sıra çok sayıda İskenderun ve Arsuz’lu vatandaş katıldı.
Geceye ev sahipliği yapan İsa Taş Plaza işletme sahibi Mehmet Taş’da hiç bir kar elde etmeyerek Nesef Bebek için destek oldular.


Toplanan yardımların Hatay Veliliği tarafından izin verilen iban hesabına yatırılacağı bildirilen geceye bizler de İskenderun Bülten Ailesi olarak bu anlamlı gecede emeği geçen başta Gülşah Ağrı olmak üzere herkese şükranlarımızı sunuyoruz.
UNUTMA 👇
Nefes Bebek için sende bir yardımda bulunabilirsin…

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>