Jade Spa & Wellnes’e Protokol Ziyaretleri Devam Ediyor

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

İskenderun da yeni faaliyete giren ve fark yaratan kalitesi ile sektöre damga vuran Jade Spa & Wellnes’e protokol ziyaretleri gerçekleşmeye devam ediyor.
Payas Kaymakamı ve İskenderun Kaymakam Vekili Dr. Polat KARA, İskenderun İlçe Emniyet Müdürü Nevzat GÜNEŞ ve İskenderun İlçe Sağlık Müdürü Dr. Volkan YETER’in hayırlı olsun ziyaretinde bulundukları Jade Spa & Wellnes işletme sahibi Kemal BALCI ile birlikte spa merkezini gezerek bilgi aldılar.
Sektörde yaptığı yenilikler ile işletmesini kısa sürede marka haline getiren genç yatırımcı Kemal BALCI yaptığı işin hakkını vermeye çalıştığını aynı sektör de bulunan ve bu işin adını karalayan işletmeler ile bir tutulamayacak kadar işini severek yaptığını dile getirdi.
Balcı aynı zamanda geçtiğimiz günlerde emniyet güçlerinin yabancı uyruklu eleman çalıştıran işletmelere yapılan operasyon’u desteklediğini ve emniyet güçlerine teşekkür ettigini açıkladı.
Balcı son olarak bu tip operasyonların yapılmasıyla bizim gibi işinin hakkını vermeye çalışan temiz ve kaliteli hizmet veren işletmelerin ismini karalayan bu tip yerlerin biran önce kapatılmasını söyleyerek nezih işletmelerine hayırlı olsun ziyaretinde bulunan protokol heyetine şükranlarını sundu.

Bizde İskenderun Bülten Haber ekibi olarak yaptıkları pis işler ile mesleklerinin adını karalayan isletmelerin kapatılmasını destekliyor Jade Spa & Wellnes gibi işinin hakkını veren ve en önemlisi helal ekmek kazanmaya çalışan işletmelerin hakkını her zaman koruyacağımızı söylemek isteriz.

Jade Spa & Wellnes’ın İskenderun’a hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyoruz 🙏

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>