ÜLKÜ OCAKLARI HATAY İL BAŞKANLIĞINDAN EĞİTİM ATAĞI

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Ahmet Yiğit YILDIRIM’ın, eğitime yönelik faaliyetleri, fikirleri ve talimatları doğrultusunda hareket eden Ülkü Ocakları Hatay İl Başkanlığı tarafından gelenekselleşmiş olan yaz kursları bu yaz da devam ediyor.

 

Hatay Ülkü Ocakları İl Başkanı Metin Taşçı himayesi doğrultusunda düzenlenen yaz kursları, 12 Temmuz – 28 Ağustos tarihleri arasında 8-14 yaş arası öğrencilere, yaz tatili boyunca bir yandan eğitim verirken aynı zamanda yapılacak olan spor faaliyetleri ile keyifli anlar sunacak.

 

Hatay Ülkü Ocakları Yaz Kursları bünyesinde eğitim alanında; Kuran’ı Kerim, Coğrafya, İngilizce, Sanat tarihi, Ebru sanatı, Fotoğrafçılık, Müzik, İlk yardım, Spor faaliyetleri yanı sıra Ülkü Ocakları Genel Merkezi tarafından hazırlanan Anlayarak Hızlı Okuma “Odak2023” yazılımı dersleri sunacak.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>