KALİTENİN ADRESİ

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Jade Spapa Wellness Hizmete Girdi…

 

Kalitenin adresi Jade Spapa Wellness Hatay ve İskenderun da müşteri memnuniyeti ve kalitesi ile çok kısa zamanda sektörde ki kalitesini ispatladı.

Profesyonel Ve Özenle Seçilmiş, İşlerinde Uzman Masörleri İle Sizlere Her daim Masajın En Kalitelisini Sunmayı, Ve Müşterileri Mutlu Etmeyi Hedefleyen Jade Spapa Wellness Masaj salonu kişiye özel hizmetleri ile ilgi topladı.

 

Salonda ki her oda da bulunan kişiye özel Hamam ve kullan at malzemeler ve ekipmanlar kullanmakta olan ve %100 Memnuniyet garantisi sunan Jade Spapa Wellness;

İsveç Masajı, Thai Masajı, Balli Masajı, Spor Masajı, Bal Masajı, Süt Masajı, Çocuk Masajı, Dört El Masajı, Manuel Masajı, Medikal Masajı, Anti Stres Masajı, Rus Masajı, Anti Selülit Masajı, Refleksoloji Masajı, Derin Doku Masajı, Bölgesel Masaj, Köpük Masajı,Mix Masajı,Lenf Drenaj Masajı,Aramo terapi Masajı,Volkanik Sıcak Taş Masajları ve birbirinden farklı teknikleri ile siz değerli müşterilerine rahatlama garantisi veriyor.

Jade spa wellness sabah 10:00 ve gece 01:00 kadar sunduğu hizmet ile siz değerli müşterilerinden gelen randevu taleplerinizi en hızlı şekilde gerçekleştiriyor.

 

Sizde yerinizi ayırtmak, daha enerjik ve hayata daha pozitif bakmak için lütfen randevunuzu alın.

GSM: 0538 406 42 24

Adres: Atatürk Bulvarı No:24/1 Kaan Ela Apt İskenderun/Hatay

(Hedef Ecza Deposu İlerisi, Eski Yükseliş Koleji Karşısı)

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>