İSKENDERUN’UN MARKASI “SİMİT HOME” BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Yaklaşık 5 yıldır SİMİT HOME markası ile müşterileriyle bir araya gelen Simit Home işletme sahibi Orhan KILINÇ 25 senelik tecrübesi ile birbirinden lezzetli ürünlerini müşterilerine sergilemeye devam ediyor.

Şubeleşmeye devam eden SİMİT HOME bugün gerçekleşen açılış ile bir şube de Karaağaç halkının hizmetine sundu.

Karaağaç Övündük Mah. Uğur Mumcu Caddesinde bulunan (Karaağaç 20 metrelik yol) Vakifpark Sitesinde gerçekten açılış törenine yoğun ilgi gösteren vatandaşlar birbirinden lezzetli ikramları tadarak SİMİT HOME ailesine kalitelerinden ötürü teşekkür ettiler.

Açılışı gerçekleştiren İş dünyasının yakından tanıdığı Cengiz BİNER, MHP Arsuz Eski İlçe Başkanı Önder TÖREMİŞ ve açılış için yurtdışından gelen İran ARSLAN’ın yanı sıra çok sayıda vatandaşın katılım gösterdiği açılış birbirinden lezzetli ikramlar, içecekler ve müzik ile devam etti.

Karaağaç Uğur Mumcu Caddesinde bulunan Vakıf Park Sitesinde gerçekleşen SİMİT HOME şubesinden evlere verilen servis hizmeti için 05412890759 numaralı telefondan ulaşarak sizlerde siparişlerinizi verebilirsiniz.

Şubeleşmeye, büyümeye ve gücüne güç katarak yoluna devam eden İskenderun’un Markası SİMİT HOME ailesine ( www.iskenderunbulten.com ) İskenderun BÜLTEN HABER PORTALI olarak başarılar diler yeni şubelerinin hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyoruz.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>