“Emekler Çiçek Açtı”

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Hatay Kadın Harekatı Derneği ile Hatay Kadın Sosyal Dayanışma Derneği’nin işbirliğince düzenlenen “Emekler Çiçek Açtı” sergisinin açılışı gerçekleştirildi.
Hatay İş Kur İl Müdürlüğü, Antakya İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Antakya Nedime Keser Halk Eğitim Merkezi’nin de destek verdiği sergiye, Hatay İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdürü Malik Yılmaz, Antakya Nedime Keser Halk Eğitim Merkezi Müdürü Sabri Tazeaslan ile sivil toplum kuruluş temsilcileri ve davetliler katıldı.
Hatay İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdürü Malik Yılmaz, yaptığı konuşmada, çalışmalarından dolayı dernek üyelerine ve emeği geçenlere teşekkür ederek, “Bu sivil toplum kuruluşlarımızca yürütülen projelerin önümüzdeki süreçte de artarak devam etmesi noktasında bu tür faaliyetlerim kamu kurum ve kuruluşlarımızca koordinesi ve birlikte yürütülmesi kapsamında bu güne kadar her iki kadın derneğimiz de önemli çalışmalara imza attılar. İnşallah bundan sonra da yapacakları bu çalışmalar kapsamında gerekli desteğimizi bizde sunmak kaydıyla bundan sonraki çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>