Arsuz’da “ZAKKUM” Fırtınası

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Pandemi kısıtlamalarının kalkması ve normalleşmeye girilmesinin ardından, Arsuz da ilk konser gerçekleşti. Konsere ve eğlenceye hasret kalan Arsuz’da ilk konser Zakkum’dan geldi. Konser alanını dolduran binlerce vatandaş doyasıya eğlencenin tadını çıkarırken, maske takma konusunda sıklıkla uyarılarda bulunuldu.
Konsere, CHP Hatay Milletvekili Suzan Şahin, Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven ve halk katılım sağladı. Konserde siyaset yapılmayacağını belirten Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven, “ Birkaç cümle söyleyerek eğlenmeye devam edeceğiz. Hepimiz biliyoruz, çok zorlu bir dönemden geçtik. Bu dönemde zorluklara hep birlikte katlandık. Bu zorluklara en çok katlanan 18 yaş altı gençler sizler değil miydiniz? Yaşlılarımız da bu durumdaydı. Sevgili gençler, bundan sonra sizler sağlığınıza dikkat ederseniz, inşallah nice konserlerde birlikte olacağız. Onun için sizden ricam lütfen bu pandemiyi unutmadan tedbirlerinizi alınız. Yanınızdaki maskeleri takınız. Çünkü bu beladan henüz kurtulmadık. Şu anda iyi durumdayız ama henüz kurtulmadık. Onun için hep beraber dikkat edelim. Ve bu gibi etkinlikleri tekrarlayalım. Olur mu arkadaşlar? Sizden bu sözü alıyorum. Burada bulunan herkese teşekkür ediyorum ama bu konserin oluşmasında bize katkı sunan, burada aramızda olan Cumhuriyet Halk Partisinin Hatay Milletvekili Sayın Suzan Şahin’e sizlerin huzurunda teşekkür ediyorum. Şahin grubuna ayrıca teşekkür ediyorum,” ifadelerini kullandı.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>