3 Yıllık Sözleşmeye İmzalar Atıldı….

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

 

Hakan Bolat; Hatay Spor ve İskenderun Spor kardeştir bu kardeşliği kimse kendi menfaatleri için bozamaz…

Lütfü Savaş; İskenderun Sporumuzun 20 dönüm arsayı hibe ettik…

İskenderunspor A.Ş nin yeni teknik direktörü Ümit Karan ve klüp CEO’su Jan Olde Riekerink ile Ramada otelde düzenlenen tören ile 3 yılık sözleşmeye imza attılar.
Gerçekleşen imza törenine, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,
İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, İskenderunspor’a bu güne kadar hizmet etmiş eski başkan, futbolcular, taraftarlar katıldı.
İskenderunspor Kulüb Başkanı Hakan Bolat “Ben futbolun olduğu heryeri seviyorum. Hatayspor ve İskenderunsporu’un kardeşliğine ben olduğum sürece böyle devam edecektir. Hatay’ın her ilçesinde bulunan tüm takımlar ile bir bütün olacağız.
Hatayspor’un bütün maçlarına taraftarlarla birlikte katılacağım” diye belirtti.
Törene katılan ve söz alan Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş ise Hakan Bolat’ın konuşmasının ardından takımı ve yönetimi çok başarılı bulduğunu, Hatay’ın ilçeleri ile bir bütün olduğunu, başkan Bolat’ın projelerini spora verdiği önemi ve Hatay Spor için düşüncelerini yerinde bulduğunu söyleyerek bütün takımlara olduğu gibi İskenderun Spor’a da elinden gelen desteği vereceğini söyleyerek Nardüzün de HBB’ye ait 20 dönüm arsayı İskenderun Spor’a hibe ettiğini söyledi.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>