Dünya Genç İş İnsanları Derneği Büyümeye Devam Ediyor

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

1. Genel kurulundan sonra teşkilatlanma hızını artıran DÜNGİAD, Adana, Ankara, Bursa, Balıkesir, Hatay, Erzurum, Kayseri, Konya, Isparta, Van  şube başkanlığı atamalarını yaptı.

DÜNGİAD Genel Başkanı Kadir Çakır, konu hakkında yaptığı açıklamada şunları söyledi; “Dünya Genç İş İnsanları Derneği (DÜNGİAD) yerel ve evrensel değerlere sahip, azim ve kararlılıkla bütün insanlığa hizmet eden dürüst, dinamik ve çalışkan, girişimci, gelişime açık, geleceğin dünyasında söz sahibi olan, dünyadaki tüm ülkelerde Türkiye’yi marka haline getirecek iş insanları  kuşağı oluşturmaktır. Derneğimiz bünyesinde bulunan Kadın Meclisi, Gençlik Meclisi, Çocuk Meclisi, Bilim Meclisi, Ticaret Meclisi, İdareci Meclisi, Çalışan Meclisi, Siyaset Meclisi, Engelli Meclisi, Hukuk Meclisi, Medya Meclisi, Ekonomi Kulübü, Kültür-Sanat Meclisi, Proje Üretim Meclisi faaliyetlerini ülke ekonomisinin güçlenmesi ve esnaf kardeşlerimizin ihtiyaçları için kurulmuştur.

 

Globalleşen dünyada şirket yönetimlerindeki gelişmelerin hızlı bir şekilde üye işletmelerine yansımasını sağlar.

 

Bölgeler genelinde iş insanlarının  dünya ekonomisiyle entegrasyonu için yerel ve uluslar arası düzeyde çalışmalar yapar. Üyelerine verimlilik, rekabet, kârlılık, kişisel ve kurumsal gelişim konularında eğitim desteği sağlar. Yurt genelinde iş insanlarını bir araya getiren ve başta üyeler olmak üzere iş insanlarını yerel ve uluslar arası zeminde temsil eden bir sivil toplum kuruluşudur. Bölgelerdeki  kaynakların  verimli ve etkin olarak ekonomiye katkısını teşvik eder. Katılımcı, şeffaf bir organizasyon yapısı oluşturur ve uygular. Demokratik, katılımcı devlet yönetimini ve serbest piyasa ekonomisini benimser. Gelişim için yeniliğe ve değişime açık olmayı benimser. Ciddiyet, disiplin ve çalışkanlığın başarının anahtarı olduğuna inanır. Toplumsal değerlere, çevre ve insan haklarına saygı duyarız.” Dedi.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>