Güzelliğinize Güzellik Katmaya Geldik

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Tüm Türkiye’de güzellik sektöründe hizmet veren Ateş Aksu kozmetigin Markası olan Lumier ilk francihes güzellik merkezini İskenderun da Seren Dönmez tarafından açıldı.

Son teknoloji cihazlar ile epilasyon, Diyetisyen öncülüğünde beslenme takibi ve Bölgesel incelme Cilt bakımı Kalıcı makyaj uygulamaları Tırnak bakımı protez tırnak ve tırnak süsleme hizmetleri verilen işletmeciliğini Seren Dönmez’in yaptığı LUMİER Güzellik Merkezi, sektöre iddialı bir giriş yaparak, şimdiden ilgi odağı oldu.

İskenderun Adliyesi karşısındaki Atay İş Merkezi 6. katta halkınimızın hizmetine sunulan LUMİER Güzellik Merkezi, son teknolojik ürünler ve işinde uzman ve başarılı kişilerle hizmet yelpazesini genişletecek.

Türkiye’nin birçok ilinde kendini tanıtan işinin Uzmanı Ateş Aksu ile çalışacak olan “LUMİER Bu Seren Dönmez Güzellik Merkezi” işletmecisi Seren Dönmez, bölge halkına hizmette en iyisini en güzelini sunacaklarını kaydetti.

Merkezde, Bölgesel incelme, Cilt bakımı, Cryo Lipoliz, Buz Lazer, Kalıcı Makyaj, Dövme silme işlemleri uzman kişilirce yapılıyor dedi.

Açılışa katılan marka sahibi Ateş Aksu ile birlikte röportaj veren Seren Dönmez markalarını ve yapılan hizmetlerin kalitesini aşağıdaki video da anlatılırken Açılışa özel fiyatlar ve ücretsiz deneme seansları olduğunun da altını çizdi.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>