CHP Hatay Milletvekili Suzan Şahin’den Jet Cevap

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

AKP Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel’in paylaşımlarını yorumlayarak paylaşımlara katıldığını ve Hatay halkının hak etmediğini dile getiren İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’ya jet cevap geldi.

Paylaşımların yapıldığı saatte HRT AKDENİZ TV ekranlarında canlı yayın programı ile gazetecilerin sorularını yanıtlayan HBB Başkanı Lütfü Savaş için meraklıların sorularını cevaplıyor diyen Şahin şu açıklamalarda bulundu.

CHP Hatay Milletvekili Suzan Şahin: “Şu anda hrt akdenizde Lütfü Savaş meraklıların sorularını gideriyor.

Başkan Savaş’ı eleştirmeye çalışanlar, amanos tünelinden Adana iskenderun E-5 karayolundan İskenderundan ileriye otobandan demiryolu ağından hiç bahsetmiyor.

5. Teşvik bölgesine neden tüm il alınmadı suriyeli nüfusu ile 2 milyon yüzbin civarı nüfus var Burası tarih fışkırıyor neden kültürel zenginliklerimiz gün yüzüne çıksın diye yatırım yok.

Ekektrik kesintileri bıktırdı neden bir yaptırım yok yatırım onarım yapmayan elektrik şirketlerine seyirciyiz Arsuz, Defne, Payas, Belen hastaneleri neden yapılmamış.

Atakaş Hatayspor şampiyon FK İskenderun diğer ilçe spor klüplerimiz ne durumda 2014 den beri büyükşehir var 19 yıldır bu iktidar yönetiyor bu ülkeyi Hatay’da cumhur belediyeleri hiçbirşey yapmamışlar büyükşehir ile beton asfaltla tanıştı köyden şehire Hatay ama biriken tüm sorunları da sihirbaz değil HBB hızla çözüyor Büyükşehire ait olan tüm mal varlıklarını seçim arefesi dağıttılar o günkü yasa gereği büyüklehirde olması gereken sahildeki çay bahçeleri kafeteryalara dava açtılar vermediler şimdi kim işletiyor işletiliyor mu ya da mahkumlar işletecekmiş.

Esnafa destek açıklıyoruz peynirciler pasajında borcu olanı ihaleye sokmuyoruz niye borçları var bu ülkede 10 aydır pandemi var esnafa kredi borçlanmaya yönlendirmeden başka dişe değer destek yok bu duruma süreci yöneteneyen iktidar yüzünden geldi esnaf çiftçi işçi şöför servisçi kantinci kahveci …, niye bu durumda kim sorumlu bu ülkeyi kim yönetiyordu.” şeklinde konuştu.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>