Karakuş; “Zabıta ile Esnafı Karşı Karşıya Getirmeyin”

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Karakuş; “Zabıta ile Esnafı Karşı Karşıya Getirmeyin”

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı son zamanlarda esnafın üzerine gidildiği konusunda bugün ki Belediye Meclis Toplantısında şunları söyledi; ” ayakkabıcılar çarşısı esnaflarından 4 vatandaşımız bu konu ile ilgili yanıma geldiler sorunlarını dinledim açıklamasını yaptım arkadaşlar çıkarken bana hak verdiklerini söyleyerek ayrıldılar. Onlarca kişinin hakkını bir kaç tane esnafın kaderine bırakmayız” dedi.

Başkan Tosyalı’nın konuşmasının ardından söz alan CHP İskenderun Belediye Meclis Üyesi Hanifi Karakuş ise; ” onlarca esnafı 4 kişi ile bir tutmanız İskenderun’un değerli esnaflarının hemfikir olduğu anlamına gelmez sayın başkan ben Dumlupınar Mahallesi’nde esnafım sandalyeye oturduğu için ceza yazılan bayan esnafımızın hakkını da bir tutmanız doğru değil, belediye çalışanı zabitalarımızı esnaf ile karşı karşıya getirmeyin” dedi.

 

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>