Covid- 19’u yenen Müftü Şekerci görevine döndü

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Ağır ve zorlu bir covid-19 tedavi süreci geçiren İskenderun ilçe Müftüsü Osman Şekerci sağlığına kavuşarak görevine döndü.

İskenderun ilçe Müftü Osman Şekerci’nin de covid 19 testi pozitif çıkması üzerine evinde tedavi süreci başlatıldı. Evde durumu ağırlaşan ilçe müftüsü Şekerci hastaneye kaldırılmıştı.

Zorlu tedavi sürecini atlatan Müftü Şekerci  sağlığına kavuştuğunu açıklayarak

“Yüce Rabbime sonsuz hamdü-senalar olsun.Zorlu bir covit sürecinden sonra sağlıklı bir şekilde görevimize bugün itibariyle geri döndük” dedi.

 

İlçe Müftüsü Şekerci şunları kaydetti: “Bu süreçte şifa bulmam için yürekten dua eden,mesaj atan, arayan bütün kardeşlerime şükranlarımı sunuyorum.İyileşme sürecinde büyük bir gayretle mücadele eden Gelişim Hastanesi çalışanlarına, Hemşire hanımlara ve doktoruma çok teşekkür ediyorum.Rabbim bizi Kur’an-ın nurundan,Hz.Rasulüllah’ın yolundan ayırmasın.Rabbim;ülkemizden,

milletimizden,alem-i İslam’dan ve bütün insanlıktan bu virüs belasını kaldırsın.”

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>