Büyüyünce POLİS Olacağım

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Esentepe Mahallesinde ikamet eden Sever ailesinin mutlu gününde Yunus Polislerden sürpriz.

3 yaşında ki küçük Selçuk’un polislere olan hayranlığı ve sevgisini öğrenen İskenderun İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş’in telkinleri ile İskenderun Asaiş Büro Amirliği Komiseri Görkem Hüseyin GÖKÇE ve beraberinde Yunus Polis Ekiplerinin de bulunduğu İskenderun İlçe Emniyet Müdürlüğü personellerinden doğum günü sürprizi gerçekleştirildi.

Polisleri gören 3 yaşında ki Selçuk Sever’in şaşkınlığı ve mutluluğu başta ailesi, polis memurları ve katıltan herkesi mutlu ederken aile babası Ömer Sever ise; ‘oğlumun bu mutlu gününde bizleri yalnız bırakmayan başta İskenderun İlçe Emniyet Müdürümüz Sn. Nevzat Güneş’e İskenderun Asaiş Büro Amirliği Komiseri Görkem Hüseyin GÖKÇE ve beraberinde ki Yunus Polis Ekiplerine ayrı, ayrı teşekkürlerimi ve saygılarımı sunuyorum. Küçük Selçuk’un kahraman polislerimize olan sevgisini dilerim ki bütün çocuklarımız yaşar. Vatana, millete, ülkemize hayırlı bir evlat olmasını emeni eder İskenderun Emniyetine tekrar teşekkür ederim’ dedi.

Küçük Selçuk’un pastasını üfleten Yunus Ekipleri gerçekleşen etkinliğin ardından hatıra fotoğrafı çekilmeyi de ihmal etmediler.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>