Ulaştırma Memur-Sen Genel Başkanı Hatay’da

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Memur-Sen Konfederasyonuna bağlı Ulaştırma Memur Sen Genel Başkanı Kenan Çalışkan ve Genel Başkan Yardımcısı İbrahim Uslu, Hatay’da, Demiryolları ve Havalimanında ziyaret ve incelemelerde bulundu.

Ulaştırma Çalışanları Memur Sendikası Ulaştırma Memur-Sen Genel Başkanı Kenan Çalışkan, Genel Başkan Yardımcısı İbrahim Uslu, Adana 2 No’lu Şube Başkanı Recayi Uludağ, Ulaştırma Memur Sen Hatay İl Temsilcisi Celil Mert ve Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte Hatay’da Havalimanı Müdürü Caner Gazi Göncü’yü ve Havalimanı çalışanlarını ziyaret ederek genel durum ve sorunlarıyla ilgili görüşmeler yaptı, talep ve önerilerini dinleyerek çalışmaları hakkında bilgiler aldı.

Genel Başkan Çalışkan, Hatay’da, Memur-Sen Hatay İl Temsilcisi İsmail Bayrakdar’ı da ziyaret ederek genel ve sendikal gündem hakkında istişarelerde bulundu.

Genel Başkan Çalışkan, Havalimanı ve Memur-Sen ziyaretleri sonrası İskenderun Gar ve Payas İstasyonunda Demiryolu çalışanlarını ziyaret ederek sorunlarıyla ilgili istişarelerde bulundu ve önerilerini dinleyerek notlar aldı.

Çalışkan, Ak Parti İskenderun İlçe Başkanı Abdülkerim Güven’e ve İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’ya da nezaket ziyaretlerinde bulundu.

Çalışkan ziyaretleri ile ilgili olarak yaptığı açıklamada “Hatay’daki Ulaştırma hizmet kolu çalışanı arkadaşlarımızı işyerlerinde ziyaret ederek karşılaştıkları sorunları dinledik, Hatay’daki çalışma hayatı ile ilgili talep ve önerilerini aldık. İnşallah Ankara’ya döndüğümüzde de, aldığımız taleplerin ve sorunların en kısa sürede çözüme kavuşturulması için ilgili kurumlar nezdinde gerekli girişimlerde bulunacağız” dedi.

Genel Başkan Çalışkan, Hatay’da kendilerine gösterilen nezaket ve misafirperverlikten dolayı da memnun kaldıklarını ve teşekkür ettiklerini de sözlerine ekledi. Ziyaretlerde Memur Sen İlçe Başkanı Ömer Kabaklı, BEM-BİR-SEN Yönetim kurulu üyesi Ercan Yılmaz da hazır bulundu.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>