SAMANDAĞ BELEDİYESİ EKİPLERİ YOL YAPIM ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYORLAR

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Samandağ Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından ilçe genelinde yol yapım ve onarım çalışmaları aralıksız devam ediyor.

Samandağ Belediye Başkanı Av. Refik Eryılmaz’ın talimatları doğrultusunda çalışmalarını gerçekleştiren Fen İşleri ekipleri, vatandaşların daha güvenli ulaşım sağlamaları için çalışmalarını aralıksız sürdürüyorlar.

Her gün ilçenin birçok mahallesinde eşzamanlı çalışmalar gerçekleştiren Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından son olarak Yeni Mahalle Zuhur ziyareti civarında yol genişletme ve tesviye çalışması devam ediyor. Tekebaşı Mahallesi ve Koyunoğlu Mahallesi’nde tıkalı mazgallarda temizlik çalışmaları yapıldı. Deniz Sitesi Uğur Mumcu Caddesi’nde ve ilçe stadyumuna giden yolda kaldırım onarım çalışmaları devam ediyor. Vatandaşların daha rahat ve güvenli ulaşım sağlamaları için ilçe genelinde çalışmalar devam edecek.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>